Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Giresun-ŞebinkarahisarGiresun-Şebinkarahisar
KARAAĞAÇKARAAĞAÇ
KöyüKöyü
wwwwww
karaagackoyukaraagackoyu
comcom
Takip Edin Takip Edin


Facebook Sayfamız Facebook Sayfamız

Dernek
Derneğimiz Derneğimiz

Sitemizin yeni yüzünü nasıl buldunuz?
Anket Anket

Basın Bülteni Basın BülteniEtkinlikEtkinlik Kayıt Formu Kayıt FormuEtkinliklere kaydolmak için tıklayınız
İletişimİletişim Formu Formuinfo@karaagackoyu.com
CanlıCanlı Yayın Yayın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi

DERNEK YÖNETİMİNDEN BİLDİRİ

DERNEK YÖNETİMİNDEN BİLDİRİ


defa gösterilmiştir
ÜYEMİZ ZAFER KARAMAN´a CEVAP
Değerli üyemiz, Zafer karaman bu şekilde olmamalıydı  sen duygu ve düşüncelerini sıtede paylaştın bizde yönetim olarak siteden cevap veriyoruz. Acıklama metnine istinaden  Yeni yönetim hazırlanırken  listede kimler vardı  sen yokmuydun Mehmet kalkancı,Cenan kılıç,Tekin abay yokmuydu neden ayrıldınız  sen ayrılacağını söyledin mehmet kalkancıyda çıkart dedin bana bende Mehmet kalkancıya sormadan cıkarmayacagımı söylemiştim ve takibinde Mehmet kalkancıyı aradım benim kararımı kendim veririm benim hakkımda kimse karar veremez dedi ve siz haklısınız demesine rahmen secime bir hafta kala beni aradı listeden cıkmak istediğini  söyledi kendine özgü nedenlerini belirterek bizde saygıyla karşıladık pekala fazla  derinlere girmek istemiyoruz.
Acıklamanda Yönetim eksik ve deneyimsiz olduğunu söylemişsin  neye dayanarak bu yönetimin eksik ve deneyimsiz olduğunu söyleye biliyorsun şaşırmamak mümkün değil  yönetim kurulundaki arkadaşlarımdan memnunum hepsinden Allah razı olsun keşke her yönetim bu şekilde birlik berabelik içinde calışsa diğer konu ise  Haceli  abeye yönetım olarak giddik ve  konuşduk 
Kendilerine durumu izah ettik ve cevabı net oldu hayır  Allahını severseniz programınızı bozmayın dedi ve her şey Allahın takdiridir,ufacık bir olumsuzluk olsa idi bizde ona göre hareket ederdik bizler okadar saygısız ve duyarsız insanlar değiliz biz her zaman birlığın ve beraberliğin olduğu yerdeyiz.köyümüzün piknığıne gelmediniz bahanesi bu olmamalıydı  rahmetliği ortaya atıyorsunuz   pes doğrusu söyleyecek bir şey bulamıyorum.kimseye camur at izi kalsın  bazı şeylerin farkında değilsiniz biz kimseye camur  falan atmıyoruz attığımız bir tek bir şey yok   Allahın selameti üstününe olsun.
İstifa   şekline gelince  sen istifa dilekceni  gönderdin biz   yönetim kurulu olarak  seninle 
Karşılıklı görüşerek netleşdirmek isdedik ve seninlede mutabık kaldık kahvede.Şimdi ise  diyorsunkı ben mart ayında isdifa ettim  hala nedense cevabını vermediler diyorsun.
İstifanı sitemizde duyurmuşsun dilekceni yazarsın faks larsın bizlerede karar almak düşer. Üzgünüm  böyle olmamalıydı hepimiz için hayırlısı.

Karaağaçköyü Dernek Yönetimi.

Dernek Başkanı:Recep ALTUN.
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0352

© 2012 karaagackoyu.com
Karaağaç Köyü Web Portalı http://www.karaagackoyu.com

Tam Ekran